Sarah Franklin bierze ciężar gry na siebie w kluczowych momentach
Przeciwko Manisa BBSK, po 20. punkcie i przy piłkach setowych: ataki punktowe 4 z 9.
7 meczów, 29 setów, 1300 wymian przeczytanych jedna po drugiej: momenty, które przesądziły o meczach, taktyczne wnioski i największe historie kolejki.

Przeciwko Manisa BBSK, po 20. punkcie i przy piłkach setowych: ataki punktowe 4 z 9.
Wyniki i sety meczów rozegranych w tej kolejce (7). Wybierz mecz, a jego analiza otworzy się poniżej.
Wymiany, statystyki i analiza gry wybranego meczu.
Jak zmieniała się różnica punktów w trakcie meczu i jakie było momentum gry.
Najbardziej błyskotliwe występy kolejki, według elementów gry.
| # | Zawodnik | Drużyna | Poz. | Sety | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuzeyboru | P | 5 | 34 | 6,8 | 27 | 5 | 2 | |
| 2 | Manisa BBSK | P | 5 | 33 | 6,6 | 29 | 2 | 2 | |
| 3 | THY | A | 4 | 29 | 7,25 | 25 | 2 | 2 | |
| 4 | Zeren Spor | P | 5 | 29 | 5,8 | 25 | 3 | 1 | |
| 5 | Kuzeyboru | A | 5 | 26 | 5,2 | 23 | 2 | 1 | |
| 6 | İlbank | A | 4 | 25 | 6,25 | 24 | 0 | 1 | |
| 7 | Aras Kargo | A | 4 | 24 | 6 | 24 | 0 | 0 | |
| 8 | Eczacıbaşı | A | 4 | 24 | 6 | 21 | 2 | 1 | |
| 9 | YZYushan Zhuang | Göztepe | P | 4 | 22 | 5,5 | 15 | 2 | 5 |
| 10 | Fenerbahçe | P | 4 | 22 | 5,5 | 20 | 2 | 0 |
Idealna szóstka i libero, zbudowane z najlepszych zawodników kolejki.
AA. Lazareva
ŚE. Dündar
PS. Franklin
PM. Czyrnianska
ŚZ. Güneş
RA. OrroWyróżniające się występy, kluczowe momenty i uderzające statystyki z danych meczowych.
5 punktów z bloku przeciwko Nilüfer Belediyespor (w 5 setach).
25 s, 5 ataków, 4 obrony; punkt kończy Anna Nıcolettı.
Obrona 2 z 3 piłek setowych, set wygrany 25-27.
Aras Kargo - THY, set 4 21-25; obroniono 2 piłki setowe i 2 piłki meczowe.
Kuzeyboru przeciwko Nilüfer Belediyespor, 5 setów: 23 punkty z ataku, 2 bloki, 1 as.
Blok: Beliz Baskır. Wynik: 25-23.
11-4 → 13-13; zdobyte punkty: 9, stracone: 2.
Przeciwko Eczacıbaşı: 13 z 17 obron utrzymało piłkę w grze.
Zagrywka: Berka Buse Ozden. Wynik: 25-22.
Fenerbahçe - Eczacıbaşı; 49 s, 9 ataków i 8 obron.
Przeciwko Göztepe: spośród 24 przyjęć 75% było dobrych, a 37,5% perfekcyjnych.
Fenerbahçe - Eczacıbaşı 3-1; set zakończył się 25-27.
Przeciwko Göztepe: 13 punktów w 23 atakach; skuteczność ataku 52,2%.
Wszystkie drużyny kolejki. Obok każdego wskaźnika widać, z czego go policzono.
| # | Drużyna | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fenerbahçe | 70,8%68/96 | 33,7%34/101 | 35,3%153 ataki | 37,2%32/86 | 57,3%43/75 | 41%32/78 |
| 2 | THY | 69,4%59/85 | 40,2%39/97 | 37,9%132 ataki | 38,3%31/81 | 52,1%37/71 | 44,3%27/61 |
| 3 | Eczacıbaşı | 66,3%67/101 | 29,2%28/96 | 29,5%139 ataki | 48,8%41/84 | 41,9%31/74 | 35,4%23/65 |
| 4 | Manisa BBSK | 65,3%66/101 | 38,3%41/107 | 36,7%166 ataki | 30,3%27/89 | 44,7%34/76 | 47,8%43/90 |
| 5 | İlbank | 64,4%58/90 | 40,6%39/96 | 29,9%157 ataki | 51,9%41/79 | 39,2%29/74 | 48,2%40/83 |
| 6 | VakıfBank | 64,1%41/64 | 46,6%34/73 | 24,3%103 ataki | 50%30/60 | 45,3%24/53 | 40%20/50 |
| 7 | Kuzeyboru | 64%64/100 | 41,8%46/110 | 28,2%177 ataki | 37,6%35/93 | 41,8%33/79 | 41,8%41/98 |
| 8 | Göztepe | 63,2%55/87 | 41,9%39/93 | 20,5%156 ataki | 52,5%42/80 | 38,9%28/72 | 31%26/84 |
| 9 | Zeren Spor | 61,7%66/107 | 34,7%35/101 | 31,6%152 ataki | 41,1%37/90 | 37,2%29/78 | 44,6%33/74 |
| 10 | Aras Kargo | 59,8%58/97 | 30,6%26/85 | 26,5%132 ataki | 29,9%26/87 | 45,8%33/72 | 38,3%23/60 |
| 11 | Afyon Belediye Yüntaş | 59,4%57/96 | 35,6%32/90 | 30,1%146 ataki | 38,2%34/89 | 39,7%31/78 | 39,7%27/68 |
| 12 | Nilüfer Belediyespor | 58,2%64/110 | 36%36/100 | 20,5%156 ataki | 44,3%43/97 | 38,1%32/84 | 30,6%22/72 |
| 13 | Beşiktaş | 58,1%54/93 | 36,8%32/87 | 20,6%136 ataki | 49,4%43/87 | 36,6%26/71 | 41,5%27/65 |
| 14 | Galatasaray | 53,4%39/73 | 35,9%23/64 | 11,2%98 ataki | 58,8%40/68 | 40%24/60 | 28,9%11/38 |
Każda liczba na tej stronie została policzona wymiana po wymianie na podstawie zapisu meczów kolejki. Mecze: 7 meczów, 1300 wymian, 8896 akcji. Każdy wskaźnik pokazuje, z czego go policzono; wartość, której nie da się zmierzyć, zostaje pusta.