Kagoshima spašava 3 meč lopte i osvaja set
Spašeno na 15-14, set dobijen 18-20.
12 mečeva, 47 setova, 2.105 razmena pročitano razmenu po razmenu: trenuci koji su preokrenuli mečeve, taktička čitanja i najveće priče kola.
Spašeno na 15-14, set dobijen 18-20.
Rezultati i setovi mečeva odigranih u ovom kolu (12). Izaberite meč i njegova analiza će se otvoriti ispod.
Razmene, statistika i analiza igre izabranog meča.
Kako se razlika u poenima menjala tokom meča i kakav je bio momentum igre.
Ne bira niko, biraju podaci. Svaki dodir se meri po tome koliko je promenio šansu tima da osvoji poen, i sve se sabira.
0,55 ispred drugog
Među pobednicima najviše poena dao je ダニエル・チチゴイ (56), uz 14 grešaka u napadu ili blokiranih napada i efikasnost napada 36,5%. Doprinos meri više od poena (i greške, servis, prijem i dizanje): 1,55 po setu, prema 2,22 kod MVP-a.
Najupečatljivije partije kola, po delovima igre.
| # | Igrač | Tim | Poz. | Setovi | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ダダニエル・チチゴイ | Suntory | P | 9 | 56 | 6,22 | 49 | 3 | 4 |
| 2 | スステファン・ボワイエ | Stings Aichi | K | 7 | 49 | 7 | 40 | 5 | 4 |
| 3 | ザザカリー・ラマ | Matsumoto TD | P | 10 | 46 | 4,6 | 39 | 4 | 3 |
| 4 | チチゾバ・ネベス | Sakai | K | 8 | 42 | 5,25 | 38 | 2 | 2 |
| 5 | メメルト・タンメアル | Voreas | P | 9 | 40 | 4,44 | 33 | 7 | 0 |
| 6 | トトンマーゾ・リナルディ | Sakai | P | 8 | 40 | 5 | 37 | 2 | 1 |
| 7 | ウウルリック・ダール | Voreas | – | 9 | 37 | 4,11 | 27 | 5 | 5 |
| 8 | 育張育陞 張 | Hokkaido YS | K | 7 | 35 | 5 | 31 | 2 | 2 |
| 9 | 幸池幸太 池田 | Voreas | P | 9 | 34 | 3,78 | 29 | 1 | 4 |
| 10 | ガガブリエル・ガルシア | Toray Shizuoka | K | 7 | 34 | 4,86 | 29 | 2 | 3 |
Idealna šestorka i libero, sastavljeni od najboljih igrača kola.
Istaknute partije, ključni trenuci i upečatljiva statistika iz podataka sa mečeva.
Protiv Voreas, posle 20. poena i na set loptama: poeni iz napada 6 od 15.
Servis: 塁 髙橋. Rezultat: 14-14.
27 s, 6 napada, 5 odbrana; poen završava クリストファー・バイアム.
Spašeno 11 od 12 set lopti, ali set se završava rezultatom 23-25.
7 poena iz bloka protiv Toray Shizuoka (setova: 7).
Pobedio je Voreas; setovi 19-25, 22-25, 25-20, 25-23, 23-25; vođstvo se menjalo 11 puta.
Blok: 翔大 安部. Rezultat: 15-10.
5 asova protiv Suntory (iz 38 servisa).
10-3 → 17-17; osvojeni poeni: 14, izgubljeni: 7.
Matsumoto TD protiv Hiroshima, 10 setova: 39 poena iz napada, 4 bloka, 3 asa.
Protiv Voreas: 21 od 37 odbrana zadržalo je loptu u igri.
Protiv Stings Aichi: od 32 prijema 75% je bilo dobro, a 34,4% savršeno.
Stings Aichi - Toray Shizuoka 3-1; poslednji set 27-25, spašeno 2 set lopte.
Svi timovi kola. Pored svakog pokazatelja vidi se na čemu je izmeren.
| # | Tim | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WD Nagoya | 81%47/58 | 38,4%28/73 | 41,5%65 napadi | 53,7%22/41 | 65,7%23/35 | 30%9/30 |
| 2 | Sakai | 77,2%44/57 | 41,9%31/74 | 42,2%90 napadi | 58,3%28/48 | 55,6%25/45 | 48,9%22/45 |
| 3 | Osaka B | 77%47/61 | 37,8%28/74 | 39,4%66 napadi | 44,4%20/45 | 68,4%26/38 | 35,7%10/28 |
| 4 | Stings Aichi | 76,8%43/56 | 43,2%32/74 | 48,4%62 napadi | 45,5%20/44 | 73%27/37 | 44%11/25 |
| 5 | WD Nagoya | 75%45/60 | 41,1%30/73 | 62,7%67 napadi | 42,6%20/47 | 67,5%27/40 | 66,7%18/27 |
| 6 | Matsumoto TD | 73,3%77/105 | 29%31/107 | 38,9%126 napadi | 54,7%47/86 | 56,4%44/78 | 45,8%22/48 |
| 7 | Osaka B | 71,3%67/94 | 34%34/100 | 36,9%103 napadi | 45,6%31/68 | 57,6%34/59 | 43,2%19/44 |
| 8 | Hiroshima | 71%76/107 | 26,7%28/105 | 36,3%113 napadi | 48,8%39/80 | 50,7%34/67 | 50%23/46 |
| 9 | Stings Aichi | 70,7%65/92 | 34,7%34/98 | 34,5%116 napadi | 62,7%47/75 | 47,8%33/69 | 44,7%21/47 |
| 10 | Hiroshima | 70,5%67/95 | 30,6%30/98 | 36,6%82 napadi | 42%29/69 | 56,6%30/53 | 34,5%10/29 |
| 11 | Voreas | 69,6%64/92 | 32,3%31/96 | 41,6%89 napadi | 47,9%35/73 | 56,7%34/60 | 48,3%14/29 |
| 12 | Matsumoto TD | 69,4%68/98 | 29,5%28/95 | 34,4%122 napadi | 57,5%50/87 | 52,5%42/80 | 57,1%24/42 |
| 13 | Suntory | 67,7%65/96 | 30,4%28/92 | 32,2%121 napadi | 48,1%39/81 | 50,7%37/73 | 47,9%23/48 |
| 14 | Hokkaido YS | 66%66/100 | 28,7%27/94 | 36,3%102 napadi | 41,8%33/79 | 48,5%33/68 | 58,8%20/34 |
| 15 | Voreas | 65,8%75/114 | 36,4%43/118 | 31%145 napadi | 56,7%55/97 | 50%44/88 | 45,6%26/57 |
| 16 | Toray Shizuoka | 65,3%64/98 | 29,3%27/92 | 32,8%122 napadi | 58,3%49/84 | 47,9%34/71 | 45,1%23/51 |
| 17 | Sakai | 65%76/117 | 35,3%42/119 | 37,9%140 napadi | 43,3%42/97 | 58%47/81 | 42,4%25/59 |
| 18 | Kagoshima | 64,7%77/119 | 35%41/117 | 29,7%158 napadi | 49%49/100 | 46,8%44/94 | 42,2%27/64 |
| 19 | Suntory | 63,6%75/118 | 34,2%39/114 | 28,5%151 napadi | 40,4%40/99 | 44,8%39/87 | 39,1%25/64 |
| 20 | Hokkaido YS | 62,2%46/74 | 23%14/61 | 18,3%71 napadi | 50,8%30/59 | 50%24/48 | 21,7%5/23 |
| 21 | Tokyo GB | 61,6%45/73 | 19%11/58 | 20%85 napadi | 62,5%40/64 | 47,5%28/59 | 38,5%10/26 |
| 22 | Tokyo GB | 58,9%43/73 | 25%15/60 | 24,7%77 napadi | 54,2%32/59 | 44,4%24/54 | 47,8%11/23 |
| 23 | Kagoshima | 58,1%43/74 | 22,8%13/57 | 25,9%81 napadi | 54,8%34/62 | 41,2%21/51 | 40%12/30 |
| 24 | Toray Shizuoka | 56,8%42/74 | 23,2%13/56 | 18,8%85 napadi | 42,4%28/66 | 42,1%24/57 | 35,7%10/28 |
Svaki broj na ovoj stranici izračunat je razmenu po razmenu iz zapisa mečeva kola. Ukupno 12 mečeva, 2.105 razmena i 11.133 akcije. Svaki pokazatelj pokazuje na čemu je izmeren; vrednost koja ne može da se izmeri ostaje prazna.