ウルリック・ダール preuzima odgovornost u odlučujućim trenucima
Protiv Kagoshima, posle 20. poena i na set loptama: poeni iz napada 7 od 13.
12 mečeva, 46 setova, 2.089 razmena pročitano razmenu po razmenu: trenuci koji su preokrenuli mečeve, taktička čitanja i najveće priče kola.
Protiv Kagoshima, posle 20. poena i na set loptama: poeni iz napada 7 od 13.
Rezultati i setovi mečeva odigranih u ovom kolu (12). Izaberite meč i njegova analiza će se otvoriti ispod.
Razmene, statistika i analiza igre izabranog meča.
Kako se razlika u poenima menjala tokom meča i kakav je bio momentum igre.
Ne bira niko, biraju podaci. Svaki dodir se meri po tome koliko je promenio šansu tima da osvoji poen, i sve se sabira.
0,1 ispred drugog
Najbolji poenter pobedničkih timova je i MVP: najviše poena i najveći doprinos.
Najupečatljivije partije kola, po delovima igre.
| # | Igrač | Tim | Poz. | Setovi | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | スステファン・ボワイエ | Stings Aichi | K | 7 | 46 | 6,57 | 40 | 2 | 4 |
| 2 | モモビン・ナスリ・マスタナバド | Hiroshima | – | 8 | 43 | 5,38 | 32 | 5 | 6 |
| 3 | ククリストファー・バイアム | Kagoshima | – | 7 | 40 | 5,71 | 36 | 1 | 3 |
| 4 | ウウルリック・ダール | Voreas | – | 7 | 38 | 5,43 | 33 | 3 | 2 |
| 5 | ダダニエル・チチゴイ | Suntory | P | 9 | 38 | 4,22 | 32 | 3 | 3 |
| 6 | チチゾバ・ネベス | Sakai | K | 8 | 37 | 4,63 | 33 | 3 | 1 |
| 7 | 有西有志 西田 | Osaka B | K | 7 | 36 | 5,14 | 29 | 4 | 3 |
| 8 | メメルト・タンメアル | Voreas | P | 7 | 35 | 5 | 29 | 3 | 3 |
| 9 | エエイメン・ブゲラ | WD Nagoya | P | 7 | 35 | 5 | 28 | 5 | 2 |
| 10 | 育張育陞 張 | Hokkaido YS | K | 8 | 34 | 4,25 | 31 | 1 | 2 |
Idealna šestorka i libero, sastavljeni od najboljih igrača kola.
Istaknute partije, ključni trenuci i upečatljiva statistika iz podataka sa mečeva.
7 poena iz bloka protiv Kagoshima (setova: 7).
Blok: ノルベルト・フベル. Rezultat: 27-25.
Voreas - Kagoshima, set 4 27-25; spašeno 4 set lopte.
9-3 → 13-13; osvojeni poeni: 10, izgubljeni: 4.
Suntory protiv Matsumoto TD, 9 setova: 32 poena iz napada, 3 bloka, 3 asa.
4 asa protiv Suntory (iz 25 servisa).
33 s, 6 napada, 5 odbrana; poen završava クリストファー・バイアム.
Servis: 圭吾 西本. Rezultat: 26-28.
Protiv Sakai: 16 od 24 odbrana zadržalo je loptu u igri.
Spašeno 3 od 4 set lopti, ali set se završava rezultatom 26-28.
WD Nagoya - Stings Aichi; 103 s, 9 napada i 8 odbrana.
Izjednačenost 56,3, drama 63,3 (na skali do 100).
WD Nagoya - Stings Aichi 3-1; set je završen 26-24.
Svi timovi kola. Pored svakog pokazatelja vidi se na čemu je izmeren.
| # | Tim | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Osaka B | 85%51/60 | 32,9%24/73 | 54,7%75 napadi | 46,7%21/45 | 58,5%24/41 | 64,7%22/34 |
| 2 | Suntory | 79,8%67/84 | 33,3%33/99 | 29,6%81 napadi | 36,7%22/60 | 52,6%30/57 | 33,3%8/24 |
| 3 | Tokyo GB | 79,3%46/58 | 39,2%29/74 | 54,5%66 napadi | 52,4%22/42 | 65,8%25/38 | 50%14/28 |
| 4 | Osaka B | 78,8%67/85 | 32%31/97 | 48%100 napadi | 48,5%32/66 | 63,8%37/58 | 54,8%23/42 |
| 5 | Matsumoto TD | 77,9%74/95 | 28,6%30/105 | 57,6%85 napadi | 50,7%36/71 | 67,2%43/64 | 66,7%14/21 |
| 6 | Hiroshima | 74,2%72/97 | 26%25/96 | 39,5%119 napadi | 51,9%41/79 | 57,7%41/71 | 52,1%25/48 |
| 7 | Sakai | 74%71/96 | 25,8%25/97 | 46,6%103 napadi | 46,3%37/80 | 59,4%41/69 | 44,1%15/34 |
| 8 | WD Nagoya | 73,1%49/67 | 35,6%26/73 | 41,6%77 napadi | 54%27/50 | 50%21/42 | 51,4%18/35 |
| 9 | Tokyo GB | 71,8%74/103 | 30,2%32/106 | 27,7%112 napadi | 53,8%42/78 | 52,2%36/69 | 39,5%17/43 |
| 10 | Suntory | 71,4%75/105 | 22,1%21/95 | 46,1%89 napadi | 45,3%34/75 | 63,5%40/63 | 53,8%14/26 |
| 11 | Voreas | 71%49/69 | 38,5%30/78 | 32,6%86 napadi | 41,2%21/51 | 53,7%22/41 | 37,8%17/45 |
| 12 | Hiroshima | 70,4%57/81 | 42,3%41/97 | 39,3%112 napadi | 54,3%38/70 | 56,1%37/66 | 50%23/46 |
| 13 | Hokkaido YS | 69,8%74/106 | 28,2%29/103 | 26,1%115 napadi | 69,5%57/82 | 48%36/75 | 37,5%15/40 |
| 14 | Voreas | 68%66/97 | 32,3%31/96 | 25,2%135 napadi | 53%44/83 | 50,7%37/73 | 32,3%20/62 |
| 15 | Toray Shizuoka | 68%66/97 | 21,2%18/85 | 31,3%99 napadi | 54,1%40/74 | 51,6%33/64 | 31,4%11/35 |
| 16 | Kagoshima | 67,7%65/96 | 32%31/97 | 27,3%132 napadi | 41,5%34/82 | 50,7%36/71 | 29,5%18/61 |
| 17 | WD Nagoya | 67,7%67/99 | 34%34/100 | 30,4%135 napadi | 47,1%40/85 | 47,9%35/73 | 37,1%23/62 |
| 18 | Toray Shizuoka | 67,1%49/73 | 15%9/60 | 38,8%80 napadi | 44,3%27/61 | 53,7%29/54 | 38,5%10/26 |
| 19 | Matsumoto TD | 66,7%66/99 | 20,2%17/84 | 15%113 napadi | 48,8%41/84 | 54,8%40/73 | 22,5%9/40 |
| 20 | Stings Aichi | 66%66/100 | 32,3%32/99 | 29,2%120 napadi | 36,3%29/80 | 41,2%28/68 | 50%26/52 |
| 21 | Stings Aichi | 64,4%47/73 | 26,9%18/67 | 36,3%91 napadi | 38,2%26/68 | 54,8%34/62 | 48,3%14/29 |
| 22 | Kagoshima | 61,5%48/78 | 29%20/69 | 25,2%107 napadi | 45,6%31/68 | 49,1%28/57 | 28%14/50 |
| 23 | Hokkaido YS | 60,8%45/74 | 20,7%12/58 | 28,2%85 napadi | 41,9%26/62 | 51,8%29/56 | 37,9%11/29 |
| 24 | Sakai | 57,7%56/97 | 29,6%24/81 | 24,3%115 napadi | 39,1%34/87 | 42,9%33/77 | 44,7%17/38 |
Svaki broj na ovoj stranici izračunat je razmenu po razmenu iz zapisa mečeva kola. Ukupno 12 mečeva, 2.089 razmena i 11.128 akcija. Svaki pokazatelj pokazuje na čemu je izmeren; vrednost koja ne može da se izmeri ostaje prazna.